Šokio dėstymo metodika, dirbant su įvairaus amžiaus žmonėmis. Gatvės šokių derinių mokymasis

Home > Šokio dėstymo metodika, dirbant su įvairaus amžiaus žmonėmis. Gatvės šokių derinių mokymasis

Šokio dėstymo metodika, dirbant su įvairaus amžiaus žmonėmis. Gatvės šokių derinių mokymasis

Anotacija

Aktyviame ir nuolat besikeičiančiame pasaulyje aktualu tobulėti ir siekti naujų žinių, reikalingų profesinėje veikloje. Tai ypač svarbu ugdymo įstaigose dirbantiems pedagogams.

Mokyklos užduotis yra ne suvienodinti vaikus, o stiprinti jų individualybes ir ugdyti jų nepriklausomybę, kad paskui jie galėtų skirtingais būdais prisidėti prie bendros atsakomybės. Aktyvi veikla šokio pamokose vaikams padeda tapti savarankiškais, atsakingais žmonėmis. Šokio pamokose mokykloje neruošiami šokėjai. Mokytojo uždavinys – parodyti jiems galimybes ir sužadinti norą tobulėti. Šokiu ugdoma sistemingai ir nuolatos. Kai mokome vaikus pažinti šokio žingsnius, figūras, jie turi žinoti, kad mokosi abėcėlės, nes be jos negalės perskaityti šokio paslapčių.

Šokio disciplina reikalauja pastoviai atnaujinti dėstomo dalyko medžiagą bei žengti kartu su laikmečiu. Šiame seminare bus pateikta naujai sukaupta  medžiaga, įvairių šokių deriniai, kurie padės paįvairinti šokio pamokas, sudominti ir motyvuoti mokinius.  Seminaro metu bus supažindinama su šokių dėstymo metodika įvairaus amžiaus grupėms, naujausiomis gatvės šokio tendencijomis, mokomasi ugdyti ritmo pojūtį žaidimais, diskutuojama apie priimtiną šokių stilių įvairovę, ugdant skirtingo amžiaus mokinius. Seminaras skirtas  šokių mokytojams, dėstantiems šokio discipliną visose klasėse, pradinių klasių mokytojams, priešmokyklinių bei ikimokyklinių įstaigų pedagogams, taip pat kūno kultūros mokytojams, dėstantiems šokį.

Programos trukmė – 18 akad. val

Turinys

Šokio dėstymo metodikų įvairovė – 2 val.

Priešmokyklinių ir iki mokyklinių amžiaus vaikų lavinimas šokių pamokų metu – 2 val.

Pradinių  klasių šokių užsiėmimų ypatumai, šokių stiliai, įvairovė – 2  val.

Vyresniųjų klasių mokinių šokių užsiėmimų ypatumai, šokių stiliai, įvairovė  – 2 val.

5 – 6 linijinių šokių mokymas – 2 val.

Žaidimai ritmo pajutimo lavinimui – 2 val.

Gatvės šokio metodikos dėstymas – 2 val.

Paskaita „Grožio formulė“ – 2 val.

Savarankiškas darbas. Išmoktų šokių demonstravimas – 2 val.

Parašykite komentarą