Dailės terapijos metodai savęs pažinimui ir atsipalaidavimui

Home > Dailės terapijos metodai savęs pažinimui ir atsipalaidavimui

Dailės terapijos metodai savęs pažinimui ir atsipalaidavimui

Pastaraisiais metais žmonės patiria didelius išbandymus: pandemija, karantinas, nuotolinis mokymas(is), karo veiksmai Ukrainoje – visi šie veiksmai sukelia daug nerimo, streso, baimę dėl ateities. Ypač sunku tiems žmonėms, kurie neišsikalba, nepasipasakoja, o linkę viską kaupti viduje. Todėl nerimo, baimės, panikos priepuolių profilaktikai bei gilesniam savęs pažinimui labai tinka dailės terapijos metodai.

Šios programos dėka pedagogai, švietimo pagalbos specialistai ne tik geriau pažins save, bet ir įgaus įrankį laiku pastebėti ir tinkamai ugdyti kiekvieno mokinio gabumus bei talentus, kilus problemoms ar grėsmei pastebėti ir laiku kreiptis reikiamos pagalbos ar ją suteikti.

Programos tikslas – dailės terapijos metodų pagalba išmokti padėti sau atsipalaiduoti, nusiraminti, geriau valdytis stresinėse situacijose; išbandyti meno terapijos metodus ir gebėti juos integruoti į mokymo(si) procesą.

Programos trukmė 41 val., iš jų 38 kontaktinės ir 3 savarankiško darbo val.

I modulis „Dailės terapijos metodai – kelias į atsipalaidavimą ir savęs pažinimą“ (13 val.: teorija 4,5 val., praktika 7 val., savarankiškas darbas 1,5 val.).

II modulis „Fraktalų jėga“ (28 val: teorija 10 val., praktika 16,5 val., savarankiškas darbas 1,5 val.).

Parašykite komentarą