Seminaras „Aksesuarų iš karoliukų ir modulino gamybos technologijos ir temų integravimas į ugdymo turinį“.

Home > Kvalifikacijos tobulinimas > Programos > Pedagoginė sistema > Seminaras „Aksesuarų iš karoliukų ir modulino gamybos technologijos ir temų integravimas į ugdymo turinį“.

Seminaras „Aksesuarų iš karoliukų ir modulino gamybos technologijos ir temų integravimas į ugdymo turinį“.

Lektorė


Metodininkė Vilma Krasauskienė

Anotacija


Gaminant aksesuarus iš karoliukų labai tinka panaudoti ir moduliną.
Prienų meno mokykla siūlo „Aksesuarų iš karoliukų ir modulino gamybos technologijos ir temų integravimas į ikimokyklinį ugdymo turinį“ programą  skirtą meninės raiškos  lavinimui bei laisvalaikio užimtumui ir savo poreikių tenkinimui. Ši technologija lengvai įsisavinama ir turi plačias variacijų bei spalvinių gamų derinimo galimybes. Ši mokymo programa gali suteikti galimybę  kiekvienam,  norinčiam sukurti puikius vienetinius vėrinius panaudojant karoliukus ir kitas medžiagas. Dirbdami su šia technologija yra sunaudojama mažai sąnaudų ir sukuriami  gražūs aksesuarai.
Seminaro metu bus analizuojamos papuošalų iš karoliukų ir modulino gamybos technologijos  temų integravimo galimybės, perteikiant ikimokyklinio ugdymo turinį.

Programos tikslas


  1. Supažindinti mokytojus su aksesuarų iš karoliukų ir modulino gamybos technologija ir temų integravimo į ikimokyklinio ugdymo turinį galimybėmis;
  2. Lavinti mokytojų kūrybiškumą ir meninius gebėjimus;
  3. Pasikeisti kūrybine patirtimi.

Parašykite komentarą