Seminaras „Sutažo technologijos ir temų integravimas į technologijų ugdymo turinį“.

Home > Kvalifikacijos tobulinimas > Programos > Pedagoginė sistema > Seminaras „Sutažo technologijos ir temų integravimas į technologijų ugdymo turinį“.

Seminaras „Sutažo technologijos ir temų integravimas į technologijų ugdymo turinį“.

Lektorė


Metodininkė Vilma Krasauskienė

Anotacija


Dizaino studijoje savo meninius sugebėjimus gali atskleisti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, nes visiems sudarytos geros sąlygos tobulėti.
Dizaino studija siūlo „Sutažo technologijos ir temų integravimas į technologijų ugdymo turinį“ programą  skirtą meninės raiškos ir siuvimo lavinimui, spalvinių ir proporcinių gebėjimų ugdymui. Šios sutažo technologijos garsėja savo produkcijos meniškumu jos lengvai įsisavinamos ir pritaikomos praktikoje. Šios temos aktualumas šiuolaikinėje visuomenėje,  suteikti žinių ir ugdyti gebėjimą sutažo  technologijas kuriant papuošalus, ir interjero detales.

Programos tikslas


Programos tikslas – sutažo technologijų supratimas, pasikeitimas kūrybine patirtimi, informacine medžiaga, meninių ir siuvimo įgūdžių, kūrybingumo ugdymas, gamybos proceso įsisavinimas, sukurtų kūrinių eksponavimas įvairiuose parodose Lietuvos ir užsienio miestuose. Susipažindinti plačiąją visuomenę su sutažo technologijomis bei kūrybinėmis galimybėmis. Lavinti kūrybiškumą, originalumą. Šia sutažo technologija galima sudominti ne tik technologijų mokytojas, bet ir visus kitus norinčius susipažinti su šio meno sritimi.

Parašykite komentarą