Atrinkti vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“ regioninio etapo dalyviai

dainu_dainele1Sausio 16 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje įvyko rajoninis vaikų ir moksleivių TV konkursas „Dainų dainelė“. Konkurse dalyvavo 9 solistai ir 4 ansambliai iš 9 rajono bendrojo lavinimo, meno ir muzikos mokyklų, lopšelių-darželių.
Vertinimo komisija: Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytojos metodininkės Loreta Mačienė ir Aistė Bagočienė, Birštono gimnazijos mokytoja metodininkė Toliama Ragienė, Prienų švietimo centro direktorė Danutė Stankevičienė, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro choro vadovė Aldona Šyvokienė įvertino dalyvių pasirodymus. Komisijos sprendimu, regioniniame vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“ etape dalyvaus šeši Prienų rajono ugdymo įstaigų solistai ir ansambliai: Austėja Belenavičiūtė, Meninio ugdymo studijos solistė, vad. Ramunė Liutvynskienė; Karolina Gustaitytė, Skriaudžių pagrindinės mokyklos solistė; Gabrielė Grabliauskaitė, Prienų meno mokyklos solistė, vadovė Reda Černiauskienė; Prienų „Ąžuolo” progimnazijos mokinių vokalinis ansamblis, vadovė Lina Suchorukovienė; Eitvilė Acūtė, Jiezno muzikos mokyklos solistė, vadovė Laimutė Benokraitienė; Prienų „Žiburio” gimnazijos mišrus kvartetas, vadovė Roma Ruočkienė.
Regioninis konkursas įvyks vasario 7 d. Marijampolėje. Linkime sėkmės jauniesiems dainininkams!

Konkurso nuotraukos