Apdovanoti informacinių technologijų konkurso „Talismanas“ nugalėtojai

TAKovo 7 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje įvyko informacinių technologijų konkurso „Talismanas“ baigiamasis renginys. Konkursui mokiniai ruošė kompiuterinius darbus ir gamino talismanus iš kompiuterių detalių. Renginio metu buvo paskelbti geriausių darbų autoriai. I-ąją vietą užėmė Birštono gimnazijos 8b klasės mokiniai Kotryna Simanaitytė ir Rokas Urbanavičius, mokytoja Virginija Urbanavičienė, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinys Simas Ferevičius, mokytoja Zita Ferevičienė, 9a klasės mokinys Artūras Virbila, mokytoja Rasa Uleckienė, 3b klasės mokinys Eimantas Vaitkevičius, mokytoja Rita Dirdienė.
II-ąją vietą užėmė Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 3b klasės mokiniai Gabija Guobytė ir Liudas Lasata, mokytoja Rita Dirdienė, 7a klasės mokiniai Ugnė Alaburdaitė ir Greta Kazlauskaitė, mokytoja Rasa Alaburdienė, Balbieriškio pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė Ignė Kukankaitė, mokytojas Žydrūnas Tautvydas.
III vietą užėmė Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 1b klasės mokinė Silvija Kazlauskaitė, mokytoja Asta Simanaitienė, 7b klasės mokinė Gabija Pranskevičiūtė, 7a klasės mokinys Orestas Aleksynas, mokytoja Rasa Uleckienė, Stakliškių vidurinės mokyklos 8 klasės mokiniai Eiridas Vasiliauskas ir Arnoldas Labutis, mokytojas Vidas Noreika.                                                                                                                       Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Prienų rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus diplomais ir rėmėjų – UAB „Prienų kompiuteriai“ dovanomis, o visi mokiniai galėjo dalyvauti lego robotų varžybose.

TA3