Sveikiname chemijos ir biologijos konkurso nugalėtojus!

Meile ir chemijaBalandžio 25 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje įvyko Prienų rajono mokyklų 8 klasių mokinių chemijos ir biologijos konkursas. Į konkursą atvyko aštuntokai iš Prienų „Revuonos“, Balbieriškio, Skriaudžių pagrindinių mokyklų, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Veiverių Tomo Žilinsko ir Jiezno gimnazijų. Konkurso metu mokiniai turėjo atlikti teorines ir praktines užduotis. Geriausiai sekėsi Eglei Liagaitei iš Skriaudžių pagrindinės mokyklos: ji užėmė pirmąją vietą (Eglės biologijos mokytoja Kristina Senavaitytė, chemijos – Renata Liagienė).  Antrąją vietą užėmė Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokinys Ignas Marčiukaitis (mokytojos Jurgita Bakienė ir Marija Jonykienė), trečiąją – Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinė Ignė Kukankaitė (mokytojos Gražina Adamukaitienė ir Ona Žvaliauskienė). Sveikiname konkurso nugalėtojus!