Akcija „Draugauk su knyga“ Skriaudžių pagrindinėje mokykloje

OLYMPUS DIGITAL CAMERABalandžio 22 – 29 dienomis Skriaudžių pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Knyga – vaikų draugas“. Projektas skirtas nacionalinei bibliotekų savaitei. Projekto metu kiekvienos klasės mokinys kūrė pasaką ir ją iliustravo. Projekto pabaigoje buvo išrinkta po dvi gražiausias pasakas iš kiekvienos klasės. Jas autoriai renginio metu perskaitė visiems mokiniams. Taip pat projekto metu buvo piešiami skirtukai į knygą, kuriuos padovanojome Skriaudžių, Veiverių, Mozūriškių bibliotekoms. Tikime, kad spalvingi ir nuotaikingi knygų skirtukai padės nepasiklysti knygų puslapiuose.
Organizuotas Dailiojo skaitymo konkursas, jį laimėjo 5 klasės mokinė Kamilė Petrukonytė.

Bibliotekininkė Aušrinė Juozaitienė, logopedė Ilona Miklaševičienė

100_4469 OLYMPUS DIGITAL CAMERA