Logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinio būrelio pasitarimas

Spalio 16 d. Prienų švietimo centre įvyko logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinio būrelio pasitarimas. Kaip sekasi rengti logopedinę priemonę „Žodyno plėtimas ir rišliosios kalbos ugdymas“, apžvelgė Giedrė Džiaugienė, susitarta dėl tolesnio darbo. Būrelio pirmininkė Zita Linkevičienė pristate logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinio būrelio 2013–2014 m. m. veiklos ataskaitą. Vyko pirmininko ir sekretoriaus rinkimai: pirmininke antrajam laikotarpiui išrinkta Zita Linkevičienė, sekretore – Aldona Venterienė. Pedagogai pateikė pasiūlymus metodinio būrelio 2014–2015 m. m. veiklos planui: numatė dalintis gerąja patirtimi, ypatingai atkreipiant dėmesį į bendravimo su mokinių tėvais ypatumus, mokinių skaitymo pasiekimų tyrimo rezultatus, kūrybiškumo ugdymą ir kt.