Sveikiname konkurso „Kuriame pasaką“ nugalėtojus

Gruodžio 10 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje įvyko 5–10 klasių mokinių kūrybos konkurso „Kuriame pasaką“ baigiamoji šventė. Konkursui, kuris vyko jau dešimtąjį kartą, savo sukurtas pasakas atsiuntė 79 autoriai iš 9 Prienų rajono mokyklų.

Šventės metu buvo apdovanoti konkurso  nugalėtojai, pagerbti jų mokytojai. Buvo įdomu stebėti, kaip mokinių sukurtų pasakų epizodai atgyja scenoje: Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos dramos studijos „Giliukas“ ir Žodžio teatro jaunieji aktoriai, vadovaujami Kazimiero ir Irenos Drižilauskų, suvaidino kelias ištraukas iš mokinių sukurtų pasakų. Pasakų kūrimas – smagus užsiėmimas, todėl susirinkusieji ir renginio metu gavo kūrybines užduotis: pasiskirstę grupelėmis kūrė pasakas.

Sveikiname konkurso „Kuriame pasaką“ nugalėtojus!

El. pašto adresas nebus skelbiamas.