Suvalkijos regiono švietimo lyderystės konsultantų susitikimas Prienuose

IMG_021722-

„Paskatinti veiksmą, pradėti judėjimą, pokyčius…“ – toks buvo pagrindinis Suvalkijos regiono švietimo lyderystės konsultantų susitikimo  š. m. vasario  3 d. popietę  Prienų švietimo centre tikslas. Aptarti savo praktinės veiklos galimybių atvyko Ona Misiukevičienė, Marijampolės Petro Armino pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė ekspertė; Vida Kvaraciejienė, Marijampolės PPT, mokyklos-daugiafunkcio centro „Žiburėlis“ logopedė metodininkė;  Rasa Zubrickienė,  Alytaus Jotvingių gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė; Virginija Naudžiūtė,  Prienų rajono Skriaudžių pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui; Danutė Stankevičienė, Prienų švietimo centro direktorė.
Konsultantai  pristatė ne tik savo lūkesčius, bet ir  įvardintas   mokyklų  bei  rajonų problemines sritis, situacijas, kurias galėtų padėti spręsti LL2 lyderystės konsultantai. Svarstėme  konsultantų bendruomenės tolimesnius bendradarbiavimo žingsnius, konkrečias problemas, su kuriomis susiduriame ketindami įsitraukti į konsultavimo procesą, kalbėjome  apie konsultacinių paslaugų poreikį ir kultūrą Lietuvos mokyklose.    Pasidalinome mintimis apie savo patirtį konsultavimo veikloje, poreikį realizuoti save komandoje, tartis bei diskutuoti apie konkrečius konsultavimo atvejus. Taip pat susitikimo metu nusimatėme tolimesnius  veiklos žingsnius,  kaip įgytas procesinio konsultavimo kompetencijas panaudoti  praktikoje. Savo įžvalgas apie tolimesnę švietimo lyderystės konsultantų veiklą pateikė ir dalyvavęs susitikime  “PRIMUM  ESSE” koučeris,  psichologas  Audrius Matiukas – projekto „Lyderių laikas 2 “ konsultantas.