Mokiniai pasitikrino istorijos žinias Protų mūšyje

Kovo 9 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje įvyko 6–8 klasių mokinių istorijos viktorina-konkursas „Protų mūšis“. Dalyvavo 7 komandos iš 6 rajono mokyklų.Dėkojame visiems dalyviams ir juos parengusiems mokytojams, Prienų „Žiburio“ gimnazijos istorijos mokytojoms Vilijai Juodsnukienei ir Vidai Degutytei, paruošusioms įdomias užduotis ir svetingai priėmusioms komandas.

Sveikiname konkurso nugalėtojus:

I vietą užėmusią Prienų Ąžuolo“ progimnazijos „Giliukų“ komandą (Ieva Juodsnukytė, Guoda Tautvydaitė, Gabija Kuzminskaitė, Šarūnas Rūgys, Alvita Radzevičiūtė, Ugnė Orinaitė) bei mokytojas Ireną Vincekienę ir Rasą Juocevičienę;

II vietą užėmusią Šilavoto pagrindinės mokyklos „Šiliečių“ komandą (Darius Jonelis, Arijana Žilionytė, Karolina Maščinskaitė, Martynas Riauba, Dovilė Martusevičiūtė, Karolina Liniauskaitė) bei mokytoją Rasą Juocevičienę;

III vietą užėmusią Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos „Veiverių pelėdų“ komandą (Greta Krušinskaitė, Justas Kairiūkštis, Viktoras Raila, Lukas Ramilis, Elena Treigytė, Agnė Žalaitė) bei mokytoją Laimą Mikušauskienę.