Rajono mokyklų 8 klasių mokiniai dalyvavo chemijos ir biologijos konkurse „Gamtos labirintai“

IMG_9591-1Balandžio 13 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje įvyko rajoninis 8 klasių mokinių chemijos ir biologijos konkursas „Gamtos labirintai“. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Šilavoto pagrindinės  mokyklos, Stakliškių gimnazijos, Skriaudžių pagrindinės mokyklos. Konkurso dalyviai turėjo atlikti teorines ir praktines užduotis, kurias parengė Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokytojos Džiuginta Gaigalienė ir Rasa Kučinskienė.

Sveikiname konkurso nugalėtojus: Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokinę Gabiją Kuzminskaitę (mokytojos Jurgita Bakienė ir Marija Jonykienė) , užėmusią I vietą, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos mokinę Gintarę Vilkaitę (mokytojos Ona Zofija Jasaitienė ir Dalytė Kvietkauskienė) , užėmusią II vietą, Stakliškių gimnazijos mokinę Agnę Šermukšnytę (mokytoja Virginija Seniauskaitė), užėmusią III vietą bei Skriaudžių pagrindinės mokyklos mokinę Rūtą Naujokaitę (mokytojos Kristina Senavaitytė ir Renata Liagienė), užėmusią IV vietą ir pelniusią prizą.

IMG_9604-1