Socialinių pedagogų metodinė išvyka į Marijampolę

106585

Prienų r. socialinių pedagogų metodinio būrelio nariai lankėsi Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre, susitikime su Marijampolės rajono socialiniais pedagogais.
Praktiniame gerosios sklaidos renginyje „Socialinių pedagogų darbo organizavimo ir bendradarbiavimo galimybės“ buvo skaitomi pranešimai įvairiais klausimais. Aptartos problemos, kylančios socialinio pedagogo darbe ir jų sprendimo būdai. Dalintasi patirtimi apie metodus, taikomus dirbant su ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikais, aptarti socialinių pedagogų atestacijos pagrindiniai aspektai ir išsakytos pozicijos dėl atnaujinamų socialinio pedagogo pareiginių instrukcijų. Diskutuota apie paveikiausius metodus, siekiant pageidaujamo mokinių elgesio.
Susitikimo dalyviai įvertino praktinę susitikimo naudą ir nutarė tęsti bendradarbiavimą, planuojant bendrus renginius.

Parengė socialinių pedagogų metodinio būrelio pirmininkė Aidutė Jurešienė