Priešmokyklinio ugdymo pedagogai išsirinko naują metodinio būrelio pirmininkę, suplanavo veiklą 2013–2014 m. m.
Spalio 22 d. Prienų švietimo centre įvyko priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio pasitarimas. Dalyvavo: Sandra Leonavičienė (pasitarimo pirmininkė) Ingrida Kisielienė (pasitarimo sekretorė), Rūta Marcinkevičienė, Daiva Alaveckienė, Daiva Kamarauskienė, Virginija Deltuvienė, Asta Struckienė, Zita Dobilienė, Regina Eidukevičienė ir Švietimo centro metodininkė Vaida Lėckienė.
Pasitarimo dalyvės, išklausę 2012–2013 mokslo metų būrelio veiklos ataskaitą, kurią parengė pirmininkė Sandra Leonavičienė, pritarė būrelio veiklos ataskaitai. Pasibaigus metodinio būrelio pirmininkės Sandros Leonavičienės kadencijai, ji buvo apdovanota Prienų švietimo centro padėkos raštu už nuoširdų darbą vadovaujant priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodiniam būreliui 2011–2013 m. Vyko metodinio būrelio pirmininko rinkimai. Bendru sutarimu priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio pirmininke išrinkta Prienų lopšelio-darželio „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja Asta Struckienė. Metodinio būrelio sekretore, kaip buvusi ir turinti patirties protokolų rašyme, buvo pasiūlyta Išlaužo pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Ingrida Kisielienė, kuri sutiko toliau tęsti šį darbą.
Planuojant būrelio veiklą 2013–2014 mokslo metams nutarta organizuoti: 2014 m. gegužės mėn. priešmokyklinio amžiaus vaikų gamintų knygelių parodą „Mano knygelė“, sveikatingumo dieną Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre, metodinio būrelio pasitarimą sausio mėn. pradžioje, kuriame bus skaitomi pranešimai ir dalijamasi patirtimi. Visus pasiūlymus (planuojamas skaityti pranešimų temas, vesti atviras veiklas) 2013–2014 m. m. būrelio veiklos planui siųsti būrelio pirmininkei Astai Struckienei el. paštu asta.struckiene@gmail.com