Pradinių klasių mokinių „Šviesoforo” varžybų rajoniniame etape dalyvavo aštuonios komandos

Gegužės 8 d. Prienų švietimo pagalbos tarnyboje ir miesto gatvėse vyko konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose” pradinių klasių mokinių varžybos „Šviesoforas”. Komandos iš aštuonių rajono mokyklų varžėsi trijose teorinėse ir trijose praktinėse rungtyse. Mokiniai dalyvavo Protų mūšyje saugaus eismo tema, atliko Kelių eismo užduotis, Vaizdo siužeto užduotis, turėjo saugiai pereiti per gatvę sankryžoje ir šviesoforu reguliuojamoje perėjoje, teisingai prisisegti atšvaitus.

Mokinių atliekamas užduotis vertino kompetentinga teisėjų komisija, susidedanti iš Prienų policijos komisariato pareigūnų, Prienų švietimo pagalbos tarnybos, Visuomenės sveikatos biuro, lopšelio-darželio „Gintarėlis” darbuotojų, o komisijai vadovavo  vyriausiasis teisėjas Romas Stabingis.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai visas užduotis atliko Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos komanda, kurią paruošė mokytoja Virginija Abramavičienė. Nuo jų labai nedaug atsiliko Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos komanda, vadovaujama mokytojos Rasos Bartkutės, o trečiąją vietą užėmė Jiezno gimnazijos komanda, vadovaujama mokytojos Danutės Acuvienės. Visi mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis, už kurias dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai, o komandos, užėmusios prizines vietas – ir saldžiaisiais prizais, kuriuos padovanojo UAB „Trupinys“, UAB „Osmedas” ir Prienų policijos policijos komisariatas.

Regioniniame etape, kuris įvyks gegužės 21 d. Garliavoje, dalyvaus Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos ir Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos komandos. Linkime joms sėkmės!