Technologijų mokytojų metodinio būrelio pasitarimas

Spalio 21 d. Prienų švietimo centre įvyko technologijų mokytojų metodinio būrelio pasitarimas. Dalyvavo mokytojai: Audronė Ramoškienė (pasitarimo sekretorė), Reda Gelusevičienė, Petras Kačiušis, Kęstutis Grigonis, Audronė Ramančuckienė, Aldona Baranauskienė, Alvydas Antanavičius, Arūnas Žvirblys, Prienų švietimo centro metodininkė Oksana Radzvilavičienė (pasitarimo pirmininkė).

Metodinio būrelio pirmininkei Neringai Bisikirskienei laikinai nedirbant mokykloje, nauju būrelio pirmininku išrinktas Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokytojas Alvydas Antanavičius.

2012–2013 mokslo metų būrelio veiklos ataskaitą pristatė Oksana Radzvilavičienė. Ataskaitai būrelio nariai pritarė.

Planuojant būrelio veiklą 2013–2014 mokslo metams, buvo aptarta, kokie klausimai bus svarstomi metodinių būrelių pasitarimuose, nuspręsta organizuoti tradicinius konkursus ir parodas, per pavasario atostogas organizuoti būrelio išvyką į Marijampolės multicentrą, liaudies meistrų dirbtuves.