Kaip sustiprinti pasitikėjimą savimi ir pradėti veikti

Home > Kaip sustiprinti pasitikėjimą savimi ir pradėti veikti

Kaip sustiprinti pasitikėjimą savimi ir pradėti veikti

Anotacija

Pripažinkime, gyvename gana greitu ir įtampą keliančiu metu. Iš vienos pusės, atsiveria gausa galimybių, iš kitos – ne visada randi tikėjimo ir drąsos jomis pasinaudoti. Kai kada sustoji ir stebi, kaip kiti siekia, stengiasi, kovoja už geresnę vietą, didesnį atlygį, gal net savotišką populiarumą visuomenėje ar socialiniame tinkle… O tu sustoji ir sakai: „Tai turbūt ne man…“ Stipriausias žodis šiame sakinyje yra „turbūt“, kuris tarsi parodo, kad atsiradus tikėjimo, drąsos, įdėjus kryptingų pastangų, situacija galėtų visiškai pasikeisti. Susitikime šįkart tam, kad suprastume, nuo kur galime atsispirti, kokiomis savo galiomis pasinaudoti ir kaip suspėti į savo gyvenimo traukinį, kad neliktume ir toliau stebėti sėkmingai pravažiuojančių kitų.

Programos tikslas – atskleisti žmogaus asmenines galias ir motyvuoti jomis naudotis siekiant savo asmeninių tikslų.

Turinys

Dalyvių tikslų, lūkesčių ir baimių aptarimas. Žaidimas grupėje. 0,5 akad. val.

Kas aš? Ką aš ir kiti supranta apie mane? Praktinė užduotis; diskusija, refleksija ir apibendrinimas. 1,5 akad. val.

Mano lūkesčiai, ribos ir galimybės. Įtraukianti paskaita;  vaizdo medžiagos peržiūra ir aptarimas; diskusija ir apibendrinimas. 1,5 akad. val.

Pasitikėjimo savi raktai ir užraktai. Įtraukianti paskaita; vaizdo medžiagos peržiūra ir aptarimas; diskusija ir apibendrinimas. 1,5 akad. val.

Motyvacijos šaltiniai: ką galiu padaryti dėl savęs ir kitų? Įtraukianti paskaita; praktinė užduotis; diskusija ir apibendrinimas. 1,5 akad. val.

Mano įsipareigojimai ateinantiems metams. Praktinė užduotis; diskusija ir apibendrinimas. 1 akad. val.

Seminaro apibendrinimas, dalyvių įgytos patirties analizė. Refleksija. 0,5 akad. val.

Parašykite komentarą