Pasiūlymai

Home > Viršutinis meniu > Pasiūlymai

Pasiūlymai

0

3 thoughts on “Pasiūlymai

 1. Laba diena,
  Labai norėtųsi praktinio seminaro pradinių klasių mokytojams, kad atsinaujinti pamokų ir mokyklos renginių organizavimo idėjas. Teko girdėti apie įdomius lektorės Editos Steponavičienės (mokytoja iš Kauno) seminarus pradinių klasių bei ikimokyklinio ugdymo pedagogams temomis „Kuriantis vaikas dailės ir technologijų pamokose. Šv. Kalėdoms artėjant…”, „Šventinės idėjos pradinėje mokykloje ir ikimokyklinėje įstaigoje: scenarijai, darbeliai, sveikinimai…“ Gal būtų galimybė pakviesti šia lektorę ir į Prienus, pavyzdžiui mokinių rudens atostogų metu?

  0
 2. Š. m. spalio 9 d. 14 val. vyks pradinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pasitarimas. Pasitarimo metu aptarsime galimybę organizuoti seminarą šia tema.

  0
 3. Sveiki.
  Rašo pardavimų vadybininkas Renatas iš kelionių agentūros Inter Travel. Mes atstovaujame Latvijos organizatorių Interlux Travel. Noriu pasiūlyti Jums keliauti su mūsų kompanija. Visas kelionių programas galite rasti http://www.intertravel.lt Taip pat organizuojame individualias išvykas. Kadangi esame lanklsčiojo turizmo atstovai, galime pasiūlyti patrauklias kainas.
  Pagarbiai
  Renatas
  Inter Travel
  8 674 74471

  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.