Seminaras „Dekupažo ir odų technologijos, jų derinimas, bei temų integravimas į technologijų ir pradinio ugdymo turinį“.

Home > Kvalifikacijos tobulinimas > Programos > Pedagoginė sistema > Seminaras „Dekupažo ir odų technologijos, jų derinimas, bei temų integravimas į technologijų ir pradinio ugdymo turinį“.

Seminaras „Dekupažo ir odų technologijos, jų derinimas, bei temų integravimas į technologijų ir pradinio ugdymo turinį“.

Lektorė


Vilma Krasauskienė (Dailės ir technologijų mokytoja metodininkė, Prienų meno mokykla)

Anotacija


Dekupažo ir odų technologijų temos yra dėkingos ugdyti mokinių estetinį skonį, lavinti jų meninę raišką , laisvalaikio  užimtumui ir savo poreikių tenkinimui. Šios technologijos  lengvai įsisavinamos ir turi plačias variacijų bei spalvinių gamų derinimo galimybes. Ši mokymo programa gali suteikti galimybę  kūrybai derinant dekupažo ir odų technologijas. Seminaro metu bus analizuojamos dekupažo ir odų technologijų  temų integravimo galimybės, į  pradinių klasių, technologijų, dailės dalykų ugdymo turinį.

Programos tikslas


  1. Supažindinti mokytojus su dekupažo ir odų technologijomis ir temų integravimo į pradinių klasių, technologijų ir dailės dalykų ugdymo turinį galimybėmis;
  2. Lavinti mokytojų kūrybiškumą ir meninius gebėjimus;

Parašykite komentarą