Prienų rajono trečiojo amžiaus universiteto lankytojams Tomo Vilūno paskaita „Vidaus organų ligos dėl bendro kraujo apytakos sutrikimo“.

2023 m. lapkričio 8 d. Prienų rajono trečiojo amžiaus universiteto lankytojams  lektorius – gydytojas endobiogenikas Tomas Vilūnas skaitė paskaitą „Vidaus organų ligos dėl bendro kraujo apytakos sutrikimo“. Gydytojas pažymėjo, kad vidutinio amžiaus žmonių tarpe kasmet insultu arba infarktu suserga 25–26 tūkst. žmonių, o kalbant apie garbaus amžiaus žmones, skaičiai dar didesni – tokių susirgimų būna net iki 35 tūkst. per metus. Gydytojas paskaitos metu aiškino, kas yra didžiausias kraujagyslių priešas, kas paprasčiausiai jas kemša. Jis pateikė daugybę rekomendacijų, kaip to išvengti, kokį maistą valgyti, o kokio labiau vengti.

Paskaitos akimirkos

Image 2 of 2