Anglų kalbos mokytojai dalinosi gerąja patirtimi

Lapkričio 7 dieną Prienų švietimo pagalbos tarnyboje vyko anglų kabos mokytojų metodinio būrelio pasitarimas. Šio metodinio susitikimo tikslas buvo aptarti 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados  bei 9–10 klasių mokinių anglų kalbos konkurso rajoninių etapų organizacinius klausimus bei pasidalinti gerąja patirtimi. Aptarę olimpiados ir konkurso organizacinius klausimus, pirmąjį pranešimą skaitė Skriaudžių pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytojas Ramūnas Makaveckas.  Jis pristatė  programėlių Padlet ir  QR code  naudojimo galimybes pamokoje.  Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos anglų kalbos vyr. mokytoja Evita Maksvytienė kalbėjo apie žodinio įvertinimo galią. Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja metodininkė Rita Markovskaja skaitė pranešimą „Helping school leavers prepare for the challenges of employment by delivering nonformal education“. Prienų „Žiburio“ gimnazijos anglų kalbos vyr. mokytojas Artur Hovakimyan pasidalijo patirtimi iš šešių dienų mokymo(si) kursų, vykusių Amsterdame. Kursai buvo organizuoti anglų kalbos mokytojams pagal Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus koordinuojamo ERASMUS+ KA1 programos projektą „Novatoriškų ugdymo(si) praktikų taikymas gerinant mokinių mokymosi pasiekimus“. Mokymų tikslas – susipažinti su inovatyviomis mobiliomis mokymo(si) programomis ir gebėti praktiškai jas pritaikyti ugdymo procese, siekiant pagerinti mokinių mokymosi pasiekimus. Šiuose kursuose iš viso dalyvavo aštuoni anglų kalbos mokytojai iš Prienų miesto ir rajono mokyklų. Mokytojai praktiškai turėjo galimybę išbandyti įvairius mobiliuosius įrankius, kurių naudojimas yra paveikus mokinių individualiems pasiekimams pamokose gerinti. Pranešimo pabaigoje Artur pademonstravo mokymų dalyvių sukurtą bendrą pristatymą, kuriame kaip tik ir panaudojo kursuose išbandytus mobilius įrankius.