Anglų kalbos mokytojų metodinio būrelio pasitarimas

Spalio 23 d. Prienų švietimo centre įvyko anglų kalbos mokytojų metodinio būrelio pasitarimas. Dalyvavo mokytojai:  Sonata Pikienė (pasitarimo pirmininkė), Loreta Vainalavičiūtė (pasitarimo sekretorė), Eglė Urbanienė, Edita Juknevičienė, Laimutė Čepulinskienė, Danutė Kazlauskienė, Jolita Stačiokaitė, Rita Markovskaja, Gintvilė Buitkuvienė.

Pasitarimo dalyvės, išklausę 2012–2013 mokslo metų būrelio veiklos ataskaitą, kurią parengė pirmininkė Sonata Pikienė, pritarė būrelio veiklos ataskaitai. Pirmininkė supažindino su būrelio veiklos plano 2013–2014 mokslo metams projektu. Mokytojos teikė papildymus ir pasiūlymus,  diskutavo apie numatomos veiklos įgyvendinimą. Nutarta pateiktus pasiūlymus įtraukti į būrelio veiklos planą.

Buvo svarstyta 10 ir 11 klasių mokinių rajoninės olimpiados organizavimas. Pirmininkė iškėlė klausimą, ar reikalingas toks renginys mūsų rajone, nes praeitų metų patirtis sukėlė daug abejonių. Pasitarimo dalyvės diskutavo daugiausia dėl 10 klasių mokinių olimpiados pabrėždamos, kad galinčių dalyvauti mokinių mažėja, keičiasi užduočių turinys, jas parengti darosi žymiai sunkiau. Be to, dešimtokų žinios bus patikrintos pavasarį testo pagalba. Mokytojos nutarė atsisakyti 10 klasių mokinių rajoninės olimpiados.

Danutė Kazlauskienė kalbėjo, kad Prienų „Žiburio“ gimnazija keičia kalbos mokymo vadovėlių seriją. Gimnazija pradeda dirbti su „Solutions“ serija. Kiekvieno lygio vadovėlis skirtas 2 metams. Prienų „Žiburio“ gimnazijos anglų kalbos mokytojų prašymas būtų, kad mokyklos, kurių mokiniai ateina į gimnaziją, iki 9 klasės baigti prie-intermediate lygį. Nutarta atsižvelgti į „Žiburio“ gimnazijos prašymą ir baigti dėstyti prie-intermediate lygį 8 kl.

Kitas metodinio būrelio pasitarimas numatytas 2014 m. sausio mėnesį.