„ATEIK! DISKUTUOK! PASIRINK!“

2024-03-29, 10 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre, esančiame Vytauto g. 35, Prienai, didžiojoje salėje, vyks policininko profesijos pristatymas.

Prienų r. PK ir Birštono PK bendruomenės pareigūnės kviečia Jus bei Jūsų aptarnaujamos teritorijos ugdymo įstaigų 10-12 klasių mokinius (jeigu policininko profesija įdomi ir 9 klasės mokiniams, laukiame ir jų) atvykti į renginį, aplankyti specializuotų padalinių (Aro, Kriminalinės policijos biuro, Lietuvos policijos mokyklos ir kt.), stendus, dalyvauti pareigūnų ir moksleivių pokalbiuose- diskusijoje.

O ko norėtų paklausti policijos pareigūnų Jūsų mokiniai? Motyvuokit juos „atsinešti klausimą”, ir diskusijos metu drąsiai klausti..

Diskusijoje dalyvaus policijos pareigūnai iš Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Lietuvos policijos mokyklos, Lietuvos kriminalinės policijos biuro, antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras”.

Renginį ves – kandidatė į Lietuvos policijos kursantus- Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos, 12 klasės mokinė Augustė Kveragaitė.

Diskusiją moderuos Prienų rajono savivaldybės tarybos narys Andrius Grumadas.

Renginio trukmė iki 2 val.

Renginys bus fotografuojama

Labai visų lauksime!