Dotacijos sutarties numeris – 2021-2-LT01-KA122-ADU-000041729 Projektas įgyvendinamas nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2023 m. birželio 30 d. Projektu siekiama: 1. Įgyti naujų darbo su pažangiais mokymo metodais ir skaitmeniniais įrankiais kompetencijų organizuojant neformaliąją suaugusiųjų mokymo(si) veiklą. Trys darbuotojai dalyvaus mokymuose, kurių metu patobulins savo skaitmenines kompetencijas. Pritaikydami mokymų metu įgytas skaitmenines kompetencijas ir žinias apie naujus mokymo metodus per mokslo metus organizuos mažiausiai 4 nuotolines veiklas TAU lankytojams. Ne mažiau kaip 25 senjorai bus apmokyti naudotis nuotolinio mokymosi priemonėmis ir sėkmingai dalyvaus TAU veiklose nuotoliniu būdu. Mobilumų metu įgytos naujų darbo su pažangiais metodais ir skaitmeniniais įrankiais kompetencijos leis išplėtoti mokymosi galimybių pasiūlą senjorams, suaktyvinti jų dalyvavimą mokymosi veiklose dėl COVID-19 pandemijos pasikeitusiomis sąlygomis. Darbuotojų IKT kompetencijų stiprinimas padės įgyvendinti išsikeltus neformaliojo suaugusiųjų švietimo mokymo uždavinius. Tarnybos darbuotojai pasirems kitų šalių skaitmeninio mokymosi patirtimi bei ras įkvepiančių pavyzdžių, kaip sėkmingiau įvaldyti technologijas. 2. Pagilinti supratimą apie emocinio intelekto svarbą, susipažinti su emocinio intelekto ugdymo metodais bei galimybėmis plėtoti emocinį intelektą per neformalųjį suaugusiųjų švietimą. Du darbuotojai dalyvaus mokymuose, kurių metu pagilins žinias apie emocinį intelektą. Bus parengta Prienų rajono TAU savęs pažinimo ir emocinio intelekto ugdymo 12 val. programa, kurioje dalyvaus ne mažiau kaip 60 TAU lankytojų. Mokymų metu įgytos žinios ir supratimas apie suaugusiųjų emocinio intelekto ugdymo metodus bei įrankius leis efektyviau bendrauti su besimokančiais, stiprinti tarpasmeninį bendravimą ir skatinti jų mokymosi procesą, padėti sau ir besimokančiam valdyti pokyčius ir įveikti stresą.