Įvyko atranka į regioninį konkurso „Dainų dainelė“ etapą

Sausio 11 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“   rajoninis etapas.   Konkurse dalyvavo 7 solistai, du duetai ir 3 ansambliai iš Prienų miesto vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“, „Ąžuolo“ progimnazijos, „Žiburio“ gimnazijos, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, Prienų meno mokyklos ir Prienų meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“.

Dainininkų pasirodymus vertino komisija: pirmininkė – Kauno 1-osios muzikos mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Miglė Chmieliauskaitė, komisijos nariai: Skriaudžių pagrindinės mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Vilma Pučkienė, mokyklos „Herojus“ progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė, Birštono kultūros centro vokalinės studijos „Crazy“ vadovė, dainų autorė ir atlikėja Lijana Stakauskaitė, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro choro vadovė Aldona Šyvokienė.

Išklausiusi visų dalyvių pasirodymus komisija nutarė, kad regioniniame etape, kuris vyks sausio 25 d. Vilkaviškio kultūros centre, dalyvaus:

solistė Eva Pempytė iš Prienų lopšelio – darželio „Gintarėlis“ (vadovė Linutė Vitkauskienė), Prienų meno mokyklos solistė Alisia Deltuvaitė (vadovė Danguolė Nickuvienė), Prienų meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“ duetas Emilija Simanaitytė ir Emilija Levinskaitė, solistės Andželika Martinkutė ir Sofija Kazlauskaitė, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos solistė  Austėja Belenavičiūtė  (vadovė Ramunė Liutvynskienė), Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokinių ansamblis (vadovė Lina Suchorukovienė), Prienų „Žiburio gimnazijos solistė  Meda Gudynaitė bei vaikinų ansamblis (vadovė Roma Ruočkienė).

Konkurso dalyviams sėkmės tolimesniuose etapuose palinkėjo ir diplomus įteikė Prienų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Danguolė Damijonaitytė, vertinimo komisijos pirmininkė M. Chmieliauskaitė, o kiekvienas mokytojas pasibaigus konkursui iš komisijos narių gavo vertingų patarimų, kad vaikų dainos skambėtų dar geriau.