Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada

2024 m. sausio 17 d. „Žiburio” gimnazijoje vyko rajoninis anglų kalbos olimpiados etapas, kuriame dalyvavo aštuoni 11 (III gimnazijos) klasės mokiniai iš trijų rajono gimnazijų. Olimpiados dalyviai atliko dvi užduotis raštu ir vieną žodžiu, kurias vertino Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo įsakymu patvirtinta vertinimo komisija. Sveikiname laimėtojas „Žiburio” gimnazijos mokines Miglę Dobilaitę, Gretą Jevstignejevaitę ir Agnę Ulinauskaitę. Miglė Dobilaitė kovo 9 d. dalyvaus olimpiados šalies etape Vilniuje. Laimėtojoms bus įteikti Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus diplomai bei Prienų švietimo pagalbos tarnybos atminimo dovanėlės, o jas parengusioms mokytojoms Jūratei Grybauskienei ir Jurgitai Barkauskienei – Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus padėkos raštai.