Metodinė išvyka į Kazlų Rūdos „Elmos“ mokyklą-darželį

Spalio 26 dieną Prienų rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo metodinio būrelio narės dalyvavo metodinėje išvykoje į Kazlų Rūdos „Elmos“ mokyklą-darželį. Mokytojos apžiūrėjo įstaigą, stebėjo kaip švenčiami gimtadieniai pagal Valdorfo metodiką. Po stebėtos veiklos IU mokytoja Laima Bartašiūnienė daugiau papasakojo apie Valdorfo metodiką ir kaip ji taikoma Kazlų Rūdos „Elmos“ mokykloje-darželyje.

Po išvykos IU mokytojos dar ilgai kalbėjosi, diskutavo ir dalinosi savo įspūdžiais. Svarstė, ką bus galima pritaikyti savo darbe.

Dėkojame Kazlų Rūdos ,,Elmos” mokyklos-darželio direktoriui Eimantui Dambrauskui ir IU mokytojai L. Bartašiūnienei už šiltą priėmimą. Tikimės, kad tai bus gražaus bendradarbiavimo pradžia.

Prienų rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Laura Revinskienė