„Pasidirbau aš dūdelę“

jpg_11Vasario 10 d. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje įvyko rajono pradinių klasių mokinių instrumentinės muzikos festivalis „Pasidirbau aš dūdelę“. Į festivalį atvyko kolektyvai iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Šilavoto pagrindinės mokyklos ir jos Klebiškio pradinio ugdymo skyriaus, Jiezno gimnazijos, Balbieriškio pagrindinės mokyklos ir jos Kunigiškių pradinio ugdymo skyriaus. Kolektyvai parengė linksmą muzikinę programą, o komisija skyrė jiems nominacijas: Balbieriškio  „Jaunieji muzikantai“, vad. Saulius Kondrotas – „Už masiškumą“; Šilavoto pagrindinės mokyklos Klebiškio pradinio ugdymo sk. mokinių kolektyvui „Linksmieji čiulbuonėliai“, vad. Lijana Sarnickienė, – „Svajingiausiam kolektyvui“; Balbieriškio pagrindinės mokyklos Kunigiškių pradinio ugdymo skyriaus mokinių ansambliui „Linksmieji kaubojai“, vad. Saulius Kondrotas – „Linksmiausiam kolektyvui“; Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokinių ansambliui „Žiogeliai“, vad. Ina Radzevičienė – „Už daugiabalsiškumą“; Šilavoto pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokinių dūdelių ansambliui, vad. Lijana Sarnickienė – „Už sudėtingiausią kūrinį“; Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos 1c klasės mokinių instrumentiniam ansambliui, vad. Alma Liutkienė. – „Už muzikalumą“; Jiezno gimnazijos 3 klasės mokinių ansambliui „Strazdeliai“, vad. Živilė Valatkienė, Aldona Stankevičienė – „Už sėkmingą debiutą“.