Pirmajai poniai pristatytos pagrindinės universiteto vykdomos veiklos: čia skaitomos paskaitos liaudies ir tradicinės medicinos, fizinio aktyvumo ir sveikatingumo, psichologijos, visuomenės saugumo, nusikalstamumo prevencijos, kitomis gyvenimiškomis temomis. Vyksta susitikimai ir pokalbiai su rašytojais, menininkais, keliautojais ir kitais žymiais žmonėmis, kviečiama į šventines, muzikines, kūrybines popietes, edukacijas, koncertus. Organizuojami mokymai apie nuotolinių platformų naudojimą, savęs pažinimo ir emocinio intelekto ugdymo praktikumai, taip pat įvairios pažintinės išvykos.

Pirmoji ponia pasidžiaugė Prienų rajono TAU bendruomenės entuziazmu ir aktyvumu. „Jūsų pavyzdys išties įkvepia ir moko kitus. Ačiū, kad esate ir kuriate, ieškote naujų formų ir to, kas vertinga bei prasminga, o svarbiausia – kad dalinamės visu tuo su kitais“, – teigė šalies pirmoji ponia.

Šaltinis: Pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį susitiko su Prienų rajono Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) bendruomene.

Nuotraukos: Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotraukos/ Eitvydas Kinaitis