Prienų švietimo pagalbos tarnyboje pražydo įvairiaspalvės popierinės gėlės

Spalio 28 dieną priešmokyklinio ugdymo pedagogai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Dekoracijų gamyba“, kurį vedė kolegė – Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos Ašmintos daugiafunkcio centro priešmokyklinio ugdymo pedagogė Valdona Žiūkienė.

Užsiėmime mokytojos iš popieriaus gamino įvairiaspalvius rožių, tulpių, gvazdikų, aguonų žiedus. Valdona koleges supažindino su naudojamų medžiagų savybėmis, gamybos eigoje negailėjo patarimų ir pasakojo apie savo ieškojimus ir atradimus tobulinant gėlių gaminimo procesą. Nuoširdus susidomėjimas ir susikaupimas tvyrojo kerpant ir pirmąjį žiedo lapelį, ir užbaigiant gaminti gėlės kotelį. Pasitardamos, pajuokaudamos, Valdonės  padedamos, kiekviena užsiėmimo dalyvė pasigamino savo gėlių puokštelę. Moterys nuoširdžiai dėkojo kolegei – užsiėmimo vadovei už profesionalių paslapčių atskleidimą, o prie kavos puodelio džiaugėsi įgytomis žiniomis, šiltu bendravimu, puikia nuotaika ir aptarė kitas šių mokslo metų suplanuotas veiklas.