Pačių pagamintas rankdarbis – miela kalėdinė dovana

IMG_8245Š. m. lapkričio 18 d. Prienų švietimo centre vyko seminaras „Kūrybiškumo ugdymas dailės ir technologijų pamokose. Kalėdinių eglučių gamyba iš plaušo“. Seminaro autorė – dailės ir technologijų  mokytoja metodininkė Vilma Krasauskienė.  Seminaro tikslas- plačiau pristatyti mokinių kūrybos lavinimo galimybes dailės ir technologijų pamokose, panaudojant įvairias  medžiagas, dailės technikas.  Šiame seminare gausiai dalyvavo rajono  mokyklų mokytojai, kurie  neabejingi menui, naujovėmis ir norui pasigaminti rankdarbį savo rankomis. Jie susipažino  su naujausiomis medžiagomis, dailės technika, kurią galima panaudoti ugdymo procese.  Seminaro lektorė mokytojus supažindino  su  darbelių gamybos būdais, medžiagomis, priemonėmis, kurios reikalingos gaminant Kalėdines eglutes ir kitus rankdarbius.
Šv. Kalėdų proga norėsime pasveikinti savo artimuosius, draugus, bendradarbius. Nesirūpinti dovanomis – irgi ne išeitis, nes daugumai būtų  labai liūdna Kalėdų rytą nerasti dovanėlių po eglute . Tačiau  ar gali būti nuostabesnių  dovanų už pačių sukurtus  rankų dirbinius, kuriems reikia tik keleto medžiagų ir mūsų noro. Kad ir nedidukė, bet rankų darbo dovana visada bus labiau vertinama, nei iš pareigos nupirktas niekutis.

Daiva Buzienė

Daugiau fotografijų rasite Nuotraukų galerijoje.