Sveikiname meninio skaitymo konkurso nugalėtojus!

Sausio 30 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje įvyko rajoninis mokinių meninio skaitymo konkursas, į kurį susirinko gausus būrys skaitovų.

Dėkojame visiems šauniesiems skaitovams, juos parengusiems mokytojams, sveikiname nugalėtojus, o pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse užėmusiems Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos 8 klasės mokiniui Arnui Rasimavičiui (mokytoja Lina Veclovaitė) ir Jiezno gimnazijos IIIg klasės mokiniui Raimundui Giedraičiui (mokytoja Nijolė Kuliešienė) linkime sėkmės regioniniame konkurso etape, kuris įvyks kovo 3 d. Elektrėnuose.

Ką apie mūsų charakterį išduoda veido bruožai?

Ar gali veido forma, akys, nosis, lūpos ir ausys apie asmenybę išduoti daugiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio? Ar gali veido bruožų skaitymo taisyklės padėti žmonėms ne tik geriau pažinti save, bet ir padėti  palaikyti gerus santykius su artimaisiais, draugais? Kokie asmens charakterio ypatumai užkoduoti veido bruožuose bei kaip panaudoti  šias žinias praktiniame gyvenime Trečiojo amžiaus universiteto klausytojams pasakojo Prienų švietimo pagalbos tarnybos socialinė pedagogė ekspertė Dalė Daiva Gasparavičiūtė paskaitoje „Veido bruožų psichologijos įtaka sėkmingam bendravimui“. Read More

Sveikiname 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkurso rajoninio etapo nugalėtojus

Sausio 24 dieną Prienų „Ąžuolo” progimnazijoje įvyko 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkurso rajoninis etapas. Konkurse dalyvavo 41 mokinys iš 5 rajono mokyklų.

I vietos nugalėtoja – Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos Ig klasės mokinė Ditė Valuckaitė (mokytoja Evita Maksvytienė).

II vietos nugalėtojai – Prienų „Žiburio“ gimnazijos IId klasės mokinys Povilas Damynas ir IIc klasės mokinė Guoda Tautvydaitė (mokytoja Jūratė Grybauskienė).

III vietos laimėtojai – Prienų „Žiburio“ gimnazijos IIa klasės mokinė Paulina Mozūraitė (mokytoja Vilija Gustaitytė) ir IId klasės mokinė Austėja Malinauskaitė (mokytoja Jūratė Grybauskienė).

9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkurso rajoninio etapo ataskaita 2018